Poznań

Możliwość komentowania Poznań została wyłączona 101
Poznań
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem (6)Poznań to mieszanka tradycji i nowoczesności; każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla przykładu Stary Browar stał się nowoczesnym centrum handlowym z galerią sztuki i nowoczesnym hotelem. Poznań to miasto, w którym wszystkie jego atrakcje są w zasięgu ręki. Miasto jest pełne zabytków i parków, knajpek, restauracji gdzie nierzadko można posłuchać muzyki ?na żywo?.
W jednej z dzielnic Poznania ? na Malcie organizowane są koncerty światowej sławy artystów, tu także odbywa się jeden z najsłynniejszych w Europie ulicznych festiwali teatralnych?w tej dzielnicy oddano niedawno do użytku Termy Maltańskie, czyli ogromny kompleks sportowo ? rekreacyjny, którego największą atrakcją jest kompleks najróżniejszych basenów?a zimową porą można tu pojeździć na łyżwach a także na sankach i nartach. Amatorzy wspinaczki mogą się powspinać na ściance w Centrum Rekreacyjnym.
A na Starym Rynku można spotkać Apolla, Neptuna, Marsa i Prozerpinę a w samo południe przyjrzeć się jak słynne poznańskie koziołki trykają się na ratuszowej wieży?

Tagi: kubota l3200 cena, Minikoparka Gorlice, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Vademecum elektryka SEP, Usuwanie owłosienia żary, Fotoodmładzanie żary, kaplica Santori, Szamba Betonowe Piaseczno, trioxygen 5, redox extreme efekty

Pozostałe teksty o turystyce:

admin

View all contributions by admin

Similar articles