Wyjazdy integracyjne – Zgierz

Możliwość komentowania Wyjazdy integracyjne – Zgierz została wyłączona 218
Wyjazdy integracyjne – Zgierz
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

wyjazdy integracyjne (9)Praca w zespole to trudne wyzwanie, zwłaszcza jeżeli trzeba długo i wytrwale pilotować jakiś projekt. Oczywiście wymaga to współdziałania, a zatem integracji. Aby ją wypracować, stosuje się różnorakie triki i zabiegi, z których najpopularniejsze są wyjazdy integracyjne. W teorii mają one spowodować, że ludzie poznają się lepiej niż do tej pory i stworzą nowe schematy postępowania i współpracy.
Teoretycznie sprawa jest prosta, a wyjazdy integracyjne powinny cieszyć się zainteresowaniem pracowników. Jednak często tak nie jest. Ludzie, którzy pracują po kilkanaście godzin na dobę, nie mają siły na to, by poświęcać swój wolny czas na sztucznie stwarzane problemy. Zdarza się także, że ludzie, którzy długo ze sobą pracują, mają się nawzajem tak dosyć, że nie są w stanie patrzeć na siebie jeszcze w weekendy.
Generalnie wyjazdy integracyjne jako takie bywają dobrym pomysłem. Jednak trzeba je planować starannie, dopasowując do specyfiki pracowników, a także informować ich o nich z wyprzedzeniem.

Tagi: balayage fryzjer kraków, Tynk silikonowy Lakma, Minikoparka Gorlice, przeszczep łąkotki warszawa, Szamba Betonowe Brzozów, lpk208, Gniewiński portal, szkiełkowanie kraków, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, kubota l3200 cena, usuwanie graffiti toruń

Pozostałe teksty o turystyce:

admin

View all contributions by admin

Similar articles